Zažeň chuť na sladké.

16. srpna 2012 v 14:36 | Kikkia :) |  FAQ Tricks

Každou z nás někdy přepadne chuť na něco sladkého. Někoho častěji, někoho jednou za rok, ale potká nás to všechny. Jak mlsnou ošidit? Zkuste některý z tipů našich čtenářek.

Pomáhá mi, když jdu dělat fyzickou práci. Klidně třeba vydrhnout wc nebo čistit vanu, hlavně se něčím zaměstnat. Upřímně řečeno, to mi pomáhá i na vztek a smutek. A taky spaluji kalorie.

Jana, Praha


Snažím se chutě ošálit něčím jiným, třeba sušeným ovocem. Dost mi na to pomáhá také kandovaný zázvor, i když ten zrovna dietní není. Je ale moc dobrý a chuťově výrazný, takže mě "zachrání" na dlouho.

Veronika, Brno

Pomáhají mi třeba takové ty sušenky nebo pamlsky, které se dávají ke kávě. Na chuť je to tak akorát. Kromě toho jsem studentka, tak si vždycky za tou sladkostí představím peníze na kolej nebo skripta, a chuť mě dost rychle přejde.

Kamila, České Budějovice

Netrápí mě ani tak chuť, jako spíš nedostatek vůle. Sama si sladké nekoupím, ale jak dostanu čokoládu, pořád musím uždibovat. Řeším to jednoduše - okamžitě ji pustím "do oběhu" - prostě ji rozdám. Na mě nezbude, a je klid.

Linda, Beroun

Prostě si nedám. Počkám si vždy až domů, kde mám kvalitní hořkou čokoládu. Stačí čtvereček, a je po chuti. Je sice dražší, ale zase dlouho vydrží a necítím se provinile, že si škodím.

Klára, Pardubice
Své chutě si schovávám na "hříšný den". Ten jsem si stanovila na neděli. Když mám chutě, tak je uspokojuji právě v tento den. A pokud dostanu chuť v pondělí a je jasné, že do neděle nemám šanci vydržet, vždy si ji nechám alespoň na druhý den ráno a sladkost si dopřeju k snídani. Mám pocit, že tak nebudou ty následky tak strašné.

Dana, Vyškov

Obrazek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama